MENU
EBSAD KARİYER ENSTİTÜSÜ PROGRAMI
burgev öğrenci bursları

EBSAD KARİYER ENSTİTÜSÜ/ANADOLU KARİYER PROGRAMI 

Abdurrahman Tutan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdumuzda EBSAD Kariyer Enstitüsü ANADOLU KARİYER PROGRAMI'nı uygulamaktadır. Üniversitede okuyan öğrencilere yönelik geliştirilen ve uygulanan bu programa yudumuzdan 18 öğrenci katılmaya hak kazandı. 

EBSAD Kariyer Ensitüsünün belirlediği müfredatlar dahilinde belli zaman diliminde Konferans, Söyleşi, Seminer Sektörel geziler yapılmaktadır. Öğrencilerin akademi, özel sektör ve kamu alanlarının birinde yaptıkları tercihler doğrultusunda, onları daha donanımlı ve bilinçli yetiştirmeyi amaçlayan bu program, birinci yılda öğrencinin kendini ve okuduğu bölümü daha iyi tanımasını amaçlar. Bu yılda yapılan etkinlikler buna göre belirlenir. İkinci yıldan itibaren branşlaşmaya gidilir ve sektörel bazlı çalışmalar yapılır. Programı yürütme sorumluluğu EBSAD Kariyer Enstitüsü, Bursa'da Üniveritede araştırma görevlisi akedemisyen ve yurt müdürüne aittir.

24.12.2018 Pazartesi günü bu programa İlim Yayma Cemiyeti Bursa Şubesi Başkan Yardımcısı Tekstilci İş Adamı Sayın Cengiz GÜVEN katıldı. "Sorumluluk Bilinci ve Özgüven"  Konulu konferansı gerçekleştirdik. 

ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLAR